FK Velké Hamry „B“ – Sk VTJ Rapid Liberec 7:3 (2:1)

Branky: 35. Böhm, 47. Cverčko, 65. Slatinka

ŽK: Dvorský, Böhm

Sestava: Dvorský, Košnar (81. Halama), Horáček, Snášel, Böhm, Podhora (56. Stuchlík), Kejdana, Cverčko, Slatinka, Železný (69. Jerie), Šikýř

Do utkání jsme nastupovali v pozměněné sestavě oproti minulému utkání. Bohužel​ připraveni byli pouze dva obránci, a tak musel do obrany zaskočit univerzál Snášel.

Nejdůležitější chvíle utkání přišla v 10 min. Po předchozích šancích Železného ve spolupráci s Šikýřem a následné šanci Slatinky se řítil sám od půlící čáry na branku Böhm. Na hranici pokutového území byl zezadu faulován a místo odpískání jasného faulu a udělení ČK byl nesmyslně odmáván a následně odpískán ofsajd. Hlavní sudí Zboroň zřejmě zná nekalé praktiky, jak tomu bylo v seriálu Okresní přebor.

Nicméně soupeř byl kvalitní a po zásluze nás porazil. Kdo ví, jak by tomu bylo, kdyby hráli v 10 hráčích.

Ač tomu výsledek nenapovídá, tak náš tým podal lepší výkon než tomu bylo minulý týden s Košťálovem. Většinu času jsme předváděli kvalitní hru na balónu, bohužel chyby zejména ve středu hřiště nás stály lepší výsledek. V poslední patnáctiminutovce šel Šikýř 3x sám na branku, ale ani jednou nepochopitelně nezakončil.

Příští týden náš čekají vedoucí Přepeře a my se pokusíme o malý zázrak v podobě bodů pro náš tým.