Sk VTJ Rapid Liberec – TJ Sokol Ruprechtice   2:1 (1:1)

Branky: 13. Cverčko, 88. Stuchlík

ŽK: Kejdana, Cverčko

Sestava: Dvorský, Horáček, Halama, Kadlec, Slatinka, Stuchlík (89. Lukáč), Snášel, Cverčko (80. Andrš), Soukeník, Kejdana, Šikýř (67. Železný)

V předposledním kole letošního ročníku jsme na domácím hřišti hostili třetí tým tabulky z nedalekých Ruprechtic. Soupeř v posledních utkání prokazoval svoji kvalitu, a tak se dala čekat bitva o každý metr hřiště.

Do vedení jsme se dostali už ve 13 minutě, kdy se dokázal prosadit Cverčko, který střelou překvapil hostujícího brankáře – 1:0. Utkání to bylo vyrovnané a týmy hráli spíše mezi vápny. Vyrovnání mohlo přijít ve 25 minutě, kdy se hostující Hořák dokázal svojí rychlostí dostat až do vápna, kde přihrávkou na zadní tyč oslovil kapitána Antoše. Naštěstí veterán v našich řadách Petr Horáček dokázal nebezpečí odvrátit včasným skluzem. Bohužel vyrovnání přišlo o 10 minut později. Čisté odebrání míče na hranici vápna hlavní rozhodčí posoudil jako faul. Z následné standardní situace dokázali hosté srovnat stav – 1:1.

Druhý poločas byl hodně podobný tomu prvnímu. Hosté mohli jít do vedení v 80 minutě, kdy měli možnost v podobě samostatného nájezdu na našeho brankáře. Naštěstí Dvorský prokázal svoje kvality a šanci dokázal zneškodnit. Když už to vypadalo na dělbu bodů, tak se k odraženému míči v 88 minutě dostal Stuchlík a střelou ze střední vzdálenosti rozvlnil síť a zajistil velmi cenné tři body pro náš tým.