FK Krásná Studánka – Sk VTJ Rapid Liberec    1:1 (0:0)

Branka: 56. Stuchlík

Sestava: Paidar, Kadlec, Halama, Lukáč, Proche (70. Jerie), Cverčko (63. Podhora), Snášel, Stuchlík, Slatinka, Kejdana, Železný

V posledním kole letošního ročníku 1. A třídy jsem zajížděli do nedaleké Krásné Studánky. Domácí procházeli menším útlumem jak herním, tak i hráčským, proto jsme si před utkáním dali jediný cíl a to byly tři body.

První poločas byl o spalování našich šancí. Domácí se za první poločas dostali do jednoho zakončení, které vyřešil Paidar v brance. Naše hra sice nebyla moc urovnaná, ale šance přicházely. Za prvních 45 minut jsme si jich vytvořili pět, bohužel ani jednou jsme nedokázali překonat pozorného Vrábela v domácí brance.

Druhý poločas už neměl takovou kvalitu z naší strany. Do vedení jsme se dostali v 56 minutě, kdy se k odraženému míči dostal střelec posledních utkání Stuchlík a střelou do protipohybu brankáře rozvlnil síť – 0:1. Následně přišel herní výpadek a domácí nás dostali pod tlak. Vyrovnání přišlo v 70 minutě. Chybu ve středu hřiště domácí proměnili v brankovou přihrávku do velkého vápna a domácí střelec Toman se dokázal prosadit – 1:1. Pak nastaly dvě sporné situace…po centru ze strany byl jasně faulován Kejdana Killarem, ale rozhodčí Marek nepochopitelně nezapískal faul na našeho hráče, ale vymyslel faul na domácího brankáře. Druhá jasná penaltová situace nastala o pár minut později, kdy se Slatinka dostával do brankové příležitosti, ale domácí hráč Brada ho za dres stáhnul k zemi a sudí opět nepískal. Ale takový je fotbal. Ke konci utkání jsme měli i velké štěstí, kdy domácí zakončení skončilo na tyči Paidarovy branky.

Jarní osmizápasová série bez prohry (5 výher a 3 remízy) nás dostala až šesté místo, kdy nás při rovnosti bodů (39) dostala před Rynoltice vzájemná utkání, která jsme vyhráli 5:1 a 4:1.

VŠEM VĚRNÝM FANOUŠKŮM DĚKUJEME ZA PODPORU V TÉTO SEZONĚ A PEVNĚ VĚŘÍME V BRZKÉ SHLEDÁNÍ AŤ PŘI PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍCH NEBO OD SRPNA V NÁSLEDUJÍCÍM ROČNÍKU 1. A TŘÍDY.