V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat|info@skvtjrapidliberec.cz

KP U19- VTJ Rapid Liberec – Ruprechtice / Kr. Studánka   4:3 pol.4:2

Jursa,Konopásek,(46 Vrbka),Dušek,Vrňata,Firman,Janalík,Šuma,Voplakal,Škeřík,Vimmer,Glod(73 Borovyk)

BRANKY:

7,26 Janalík,21 Škeřík,38 Šuma

ŽK:

22 Dušek,43 Konopásek,90 Jursa

Vyrovnané utkání s celkem ,který loňskou sezónu také bojoval o první místa v tabulce.

Po nepříliš zdařeném začátku, kdy jsme po deseti minutách prohrávali 1:2,se herní převaha dostala na naší stranu. To jsme dokázali vstřelením dvou branek ještě do poločasu.

V druhém poločase šance byly , ale bez gólového efektu. Soupeř dobře pozičně bránil a hrozil pouze z brejků po našich chybách. Jeden takový soupeř využil a vstřelil nám jedinou uznanou branku v druhém poločasu. Jedinou pro to , že v 92 min. jsme skórovali, ale hl. rozhodčí branku neuznal, dal žlutou kartu brankaři Jursovi(za řeči) a soupeř za stavu 4:3 kopal volný přímí kop z velkého vápna. )))!!!!

Vítězství si ceníme.Zápas to byl spíše bojovný, spousta soubojů a o našich neproměněných šancích((.

Příští zápas hrajeme v  sobotu ve 14:00 v Jablonci ve Mšeně (Břízkách)!!Sháníme fanoušky ))!!! Podpořte své kluky))!!

Od |Září 6, 2017|Categories: Aktuality, U19|0 komentářů

Mistrovské utkání K.P U 19

U19- Turnov  z.s.-VTJ  Rapid Liberec    1:4  / 1:2

Sestava: Jursa-Vrbka (46 Vimmer),Vrňata,Dušek,Firman-Janalík,Šuma,Voplakal (67 Samek),Škeřík-

Konopásek,Glod.

Branky: Glod 28,59,  Janalík 62, Samek 69.

První ostrý zápas v novém ročníku a hned na horké půdě Turnova,kde jsme pět let nedokázali zdolat soupeře!

I v tomto utkání jsme od začátku museli spíše bránit a odrážet nápor soupeře. Vázla nám rozehra , byli jsme slabý na balónu,nedostupovali jsme si hráče. Po menším přeskupení v sestavě a změně herního systému jsme se začali dostávat do šancí. Jednu takovou v 28 min. proměnil Láďa Glod  po kombinaci a úniku po pravé straně.

V 38 min. se ještě trefil Janalík. Soupeř  do poločasu stačil dát branku a tak zdramatizovat začátek druhého poločasu. Nám se opět začátek hry moc nedařil. Hra se přelévala od jedné branky na druhou.Turnov si vypracoval i pár šancí. Golman i obrana zahrála dobře a tak jsme se pomalu dostávali  v poli na balón a začali hrát fotbal. Výsledkem  toho byly další dvě branky vstřelené soupeři.

U 9 (ročníky 2009 a mladší) – od 14.08. kemp na Letné – Kryštof Kowalík

Od |Červenec 24, 2017|Categories: Aktuality, Muži, U 9, U11, U13, U15, U17, U19|0 komentářů

Letní příprava 2017 pro dorosty U19 a U17 (ročníky 1999,2000,2001,2002)

Letní příprava začne 17. 7. 2017 tréninkem od 18:00 na našem pavlovickém stadionu Letná. Sraz hráčů obou dorostů bude již v 17:00 za účelem administrativních a organizačních záležitostí. Žádám u mužstva U17, pokud to bude možné, o přítomnost alespoň jednoho z rodičů.

Kontakt na trenéry:

• Krajský přebor staršího dorostu U19 – Václav Routa (tel. 722 969 846)
  • Krajský přebor mladšího dorostu U17 – Šůma Josef (tel. 603 721 582)
  • Asistent trenérů – Diviš Roman (tel. 607 172 403)

Tréninky – Vše stadion Letná :

• Pondělí (od 18:00)
  • Středa (od 18:00)
  • Pátek (od 17:30)

Přípravné zápasy:

So 29. 7. 2017 od 10:00 hod; SK VTJ Rapid Liberec – Vratislavice (Letná), sraz 9:00 hod Letná – U19

Ne 6. 8. 2017 od 16:00 hod.; Viktoria Žižkov – SK VTJ Rapid Liberec (Jablonec nad Jizerou), sraz upřesníme Letná – U17 i U19

So 12. 8. 2017 od 10:00 hod.; SK VTJ Rapid Liberec – Arsenal Česká Lípa (Letná), sraz 9:00 hod Letná – U19 i U17

St 16. 8. 2017 od 18:00 hod.; SK VTJ Rapid Liberec – Ruprechtice (Letná), sraz 17:00 hod Letná – U19

St 16. 8. 2017 od 17:00 hod.; Jiskra Vratislavice – SK VTJ Rapid Liberec (Vratislavice), sraz 16:00 hod Vratislavice – U17

Ne 20. 8. 2017 od 11:00 hod.; Bakov nad Jizerou – SK VTJ Rapid Liberec (Bakov), sraz 9:00 hod Letná – U19

+ Ještě jedno utkání pro U17 v jednání.

Od |Červenec 3, 2017|Categories: Aktuality, U19|0 komentářů

Změny v klubu

Ve čtvrtek 22. 6.2017 byli na schůzi vedení a funkcionářů klubu odvoláni trenéři A týmu Lukáš Halama a asistent Petr Mikeš.

Na jejich místo nastupuje  Jan Broschinský, který vedl v minulých letech Doubí. V poslední sezoně vedl tým z Mnichova Hradiště.

NE 02. 04. 17. ARSENAL Česká Lípa – VTJ RAPID 10:00 Česká Lípa 8:00   Letná
SO 08. 04. 18. VTJ RAPID – SK Sedmihorky 10:00 UMT  Pavlovice – Letná 9:00    Letná
NE 21. 05. 24. Semily/Bozkov – VTJ RAPID 13:30 Semily 11:30   Letná
SO 27. 05. 25. VTJ RAPID – Jiskra Vratislavice 10:00 Pavlovice – Letná 9:00    Letná
SO 03. 06. 26. Hejnice – VTJ RAPID 10:00 Hejnice 8:30    Letná
SO 10. 06. 27. VTJ RAPID – Ruprechtice 10:00 Pavlovice – Letná 9:00    Letná
SO 17. 06. 28. Mimoň – VTJ RAPID 13:00 Mimoň 11:00    Letná
Od |Březen 11, 2017|Categories: Aktuality, U19|0 komentářů