U-15: VTJ Rapid – Arsenal Česká Lípa  3:2 (2:1)

V tomto kole k nám zavítal náš tradiční, obávaný soupeř z České Lípy. Bouhužel jsme se opět sešli pouze v jedenácti hráčích a tak musel druhý brankář do pole. Ze začátku naše obrana působila nekonsolidovaným dojmem a soupeř si vytvářel uzemní převahu a také šance. Ve 4. min. po pěkné křídelní akci po levé straně soupeř skóroval a domácí prohrávali (0:1). Po prohození  Procheho s Adamcem již naše hra získala řád a postupně jsme vyrovnali hru a začali se dostávat k zakončení. V 16. min. Šťastný vysunul uličkou Bínu, který z pravé strany obešel obránce a z úhlu dokázal být přesný (1:1). Soupeř byl z vyrovnání zaskočený a domácí pokračovali v tlaku. Ve 23. min. rozehrál Proche rohový kop a Bína se hlavou nemýlil (2:1). Domácí i nadále měli územní převahu, kterou však již nedokázali zužitkovat.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí a navázali na konec prvního poločasu. Soupeř se k zakončení nedostával a domácí hráči se snažili navýšit vedení, avšak šance, které si vypracovali nedokázali proměnit. Tu největší spálil Bohuš po centru Ištoka z pravé strany. Od 55. min., pomalu, ale přece, domácím začali docházet síly a soupeř toho dokázal využít. Hosté si vytvořili územní převahu a postupem času i brankové příležitosti. Když už se zdálo, že domácí dokáží náporu hostů odolat, tak minutu před koncem po rychlém brejku z jejich pravé strany vyrovnali (2:2). Hosté byli v euforii a zřejmě si mysleli, že už je dohráno. Domácí přeci jen ještě zkusili zaútočit. Bohuš zabojoval, využil nedůrazu a nedorozumění hostujících hráčů před velkým vápnem, prostrčil míč na Bínu, který se ze vzdálenosti 12 m nemýlil (3:2). Domácí tak se štěstím získali tři body.

Branky: Bína 3

Sestava: Folprecht – Ištok, Šrámek, Adamec, Hnyk – Jedlička, Proche, Šťastný, Michalčič – Bína, Bohuš