U-15:  TJ Desná – VTJ Rapid  0:10  (0:4)

V sobotu 23. září jsme vyrazili k zápasu na UMT do Desné. Dle výsledků jsme byli favority utkání, což jsme začali naplňovat už v 5. min, kdy Proche využil zaváhání domácí obrany a otevřel skóre (0:1). Poté ovšem přišla naše „hluchá“ dvacetiminutovka, kdy jsme nebyli schopni překonat obranný val domácích. Až potom krásnou individuální akcí skóroval Adamec (0:2) a poté se ještě do poločasu dvakrát prosadil náš kapitán Bína (0:4).

Do druhé půle jsme vstoupili lépe a behěm deseti minut přidali čtyři góly (0:8), čímž jsme utkání rozhodli. Pak se náš tým až moc uspokojil, hra byla neurovnaná, z důvodu nepřesností na našich kopačkách jsme často ztráceli balón a nedokázali jsme domácí ničím překvapit. Do konce zápasu jsme přidali už pouze dvě branky.

Branky: Bína 5, Adamec 2, Proche 2, Šťastný

Sestava: Folprecht (20´ Bohuš) – Ištok, Jedlička, Šrámek, Hnyk – Michalčič, Proche, Adamec, Vaníček – Bína, Šťastný