U-15:  VTJ Rapid – SK Studenec  1:1  (1:1)

V tomto kole jsme se utkali se soupeřem z východní hranice našeho kraje. Soupeř si od začátku dokázal vytvořit územní převahu a náš tým se dopředu dostával velmi sporadicky. Hosté byli silovější a hlavně přesnější v přihrávkách. Domácí přečkali bez úhony tři obrovské šance hostí, včetně nepřímého volného kopu za malou domů, a postupně vyrovnali hru. Pořádnou šanci si však vypracovat nedokázali. V 30. min. se hosté po postupném útoku už dokázali prosadit a zaslouženě šli do vedení (0:1). Domácí nerezignovali a v 35. min., těsně před přestávkou, z první jejich pěkné akce srovnali Bínou (1:1).

Druhá půle byla vyrovnaná. Ani jeden z týmů si nedokázal připravit žádnou gólovou příležitost. Hra se přiostřila, byla rozkouskovaná a bohužel domácí doplatili na tento trend třemi zraněními. Posledních 10 minut dohrávali domácí v deseti hráčích, takže konečný bod je pro ně spíše ziskem.

Branka: Bína

Sestava: Bohuš – Ištok, Šrámek, Jedlička, Hnyk – Michalčič, Proche, Adamec, Vaníček – Bína, Karásek

Střídal: Šťastný