Upozornění pro rodiče.

Páteční tréninky od 16:30 do 18:00

Platí to od 26.8

Od |Srpen 24, 2016|Aktuality, Mladší žáci|0 komentářů

2. kolo 1. A třída

Košťálov   VS   admin-ajax

FK Košťálov  –  SK VTJ Rapid Liberec   4:3  (1:3)

Branky: 12´Železný, 14´Šikýř, 21´Šikýř (p)

ŽK: Mikeš, Stuchlík

Sestava: Dvorský – Halama P., Mikeš, Horáček – Proche (67. Košnar), Stuchlík, Snášel, Kejdana, Slatinka (55. Jerie) – Železný, Šikýř

 

Od |Srpen 23, 2016|Aktuality, Muži A|0 komentářů

Los 1. A třída mužů

KOLO DATUM SOUPEŘI VÝKOP HŘIŠTĚ
2. So 20. 8. 2016 FK Košťálov – SK VTJ Rapid Liberec 17:00 Košťálov
3. Ne 28. 8. 2016 SK VTJ Rapid Liberec – TJ Velké Hamry „B“ 17:00 Pavlovice
4. So 3. 9. 2016 FK Přepeře – SK VTJ Rapid Liberec 14:00 Turnov č.1
5. Ne 11. 9. 2016 SK VTJ Rapid Liberec – Stráž nad Nisou 17:00 Pavlovice
6. So 17. 9. 2016 Stráž pod Ralskem – SK VTJ Rapid Liberec 17:00 Stráž p. R.
7. Ne 25. 9. 2016 SK VJ Rapid Liberec – FK Cvikov 16:30 Pavlovice
1. St 28. 9. 2016 SK VTJ Rapid Liberec – FK Rynoltice 16:30 Pavlovice
8. So 1. 10. 2016 FK Hejnice – SK VTJ Rapid Liberec 16:30 Hejnice
9. Ne 9. 10. 2016 SK VTJ Rapid Liberec – TJ Desná 16:00 Pavlovice
10. So 15. 10. 2016 TJ Sokol Doubí – SK VTJ Rapid Liberec 16:00 Doubí
11. Ne 23. 10. 2016 SK VTJ Rapid Liberec – FK Rovensko 15:30 Pavlovice
12. So 29. 10. 2016 Sokol Ruprechtice – SK VTJ Rapid Liberec 10:30 Ruprechtice
13. Ne 6. 11. 2016 SK VTJ Rapid Liberec – FK Krásná Studánka 14:00 Pavlovice

 

Od |Srpen 23, 2016|Aktuality, Muži A|0 komentářů

KP U19 – Mistrovská utkání (Podzim 2016)

DATUM KOLO KDO s KÝM ČAS HŘIŠTĚ ODJEZD BUS/SRAZ ČAS – MÍSTO
SO 20. 08. 2. VTJ RAPID – ARSENAL Česká Lípa 10:00 Pavlovice – Letná 9:00 Letná
ST 24. 08. 15. VTJ RAPID – FK Pěnčín-Turnov 17:00 Pavlovice – Letná 16:00 Letná
SO 27. 08. 3. SK Sedmihorky – VTJ RAPID 14:15 Sedmihorky hřiště č.2 12:45 Letná
ST 31. 08. 14. FC Nový Bor – VTJ RAPID 17:00 Nový Bor 15:00 Letná
SO 03. 09. 4. VTJ RAPID – Jablonné/MAHO 10:00 Pavlovice – Letná 9:00 Letná
NE 11. 09. 5. Frýdlant – VTJ RAPID 11:00 Frýdlant tráva 9:30 Letná
SO 17. 09. 6. VTJ RAPID – FK Jiskra Mšeno 10:00 Pavlovice – Letná 9:00 Letná
SO 24. 09. 7. Hrádek – VTJ RAPID 13:30 Hrádek UMT 12:00 Letná
ST 28. 09. 1. Tanvaldsko – VTJ RAPID 10:00 Desná UMT 8:00 Letná
SO 08. 10. 9. VTJ RAPID – Semily/Bozkov 10:00 Pavlovice – Letná 9:00 Letná
NE 16. 10. 10. Jiskra Vratislavice – VTJ RAPID 11:00 Vratislavice 10:00 Vratislavice
SO 22. 10. 11. VTJ RAPID – Hejnice 10:00 Pavlovice – Letná 9:00 Letná
NE 30. 10. 12. Ruprechtice – VTJ RAPID 10:00 Ruprechtice 9:00 Ruprechtice
SO 05. 11. 13. VTJ RAPID – Mimoň 10:00 Pavlovice – Letná 9:00 Letná
Od |Srpen 13, 2016|Dorost A|0 komentářů

Los Krajského přeboru U13,12

Trenéři 

Horáček Jiří

Horáček Patrik

Kontakty

Horáček Jiří (šéftrenér mládeže)

mobil: 739550281

email: horacek.j.vw@seznam.cz

Tréninky

Pondělí – 17:00 – 18:30 , Letná UMT

Středa – 18:00 – 19:30 , Svojsíkova přírodní tráva

Pátek – 17:00 – 18:30 , Svojsíkova přírodní tráva

Mistrovská utkání – doma hřiště Svojsíkova vždy sobota

Doprava – autobusem -Svojsíkova ulice – pro všechny hráče povinná

LOS KP U 13 – U 12 -PODZIM 2016

Ne 28.8- Loko Česká Lípa – Rapid : výkop 11:15 sraz 9:00 odj. 9:15 ,

St 31.8 – Rapid – Jablonec : výkop 17:45 sraz 16:45

So 03.9 – Rapid – Hrádek : výkop 11:15 sraz 10:15

Ne 11.9 – Tanvaldsko – Rapid : výkop 14:15 sraz 12:15 odj. 12:30 hřiště Desná

So 17.9 – Rapid – Sedmihorky : výkop 11:15 sraz 10:15

So 24.9 – Hodkovice – Rapid : výkop 11:15 sraz v Hodkovicích 10:15

St 28.9 – Rapid – Arsenal Česká Lípa : výkop 11:15 sraz 10:15

So 1.10 – Rapid – Studenec : výkop 11:15 sraz 10:15

Ne 9.10 – Jablonec nad Jizerou – Rapid:výkop 11:15 sraz 9:00 odj. 9:15

So 15.10 – Rapid – Nový Bor : výkop 11:15 sraz 10:15

So 22.10 – Turnov – Rapid : výkop 11:15 sraz 9:15 odj 9:30 hřiště Železný Brod

So 29.10 – VOLNO

So 5.11 – Semily – Rapid : výkop 11:15 sraz 9:00 odj 9:15

 

 

Od |Srpen 13, 2016|Aktuality, Mladší žáci|0 komentářů